...  >

Naujienos

Pirmasis metų susitikimas nubrėžė pozityvaus bendradarbiavimo gaires

Sausio 23 d. Valstybinis patentų biuras (VPB) surengė pirmąjį šiais metais susitikimą su Patentinių patikėtinių institutu (anksčiau – Patentinių patikėtinių asociacija). Susitikime apžvelgti 2017 m. VPB ir Patentinių patikėtinių instituto veiklos rezultatai, statistinė informacija bei aptarti svarbiausi šių metų tikslai.

 

Kaip svarbiausius praeitų metų darbus VPB direktorius Arūnas Želvys įvardino atliktą intelektinės nuosavybės apsaugos sistemos įvertinimą, parengtą prekių ženklų įstatymo ir mokesčių įstatymo projektą, pradėtą diegti ISO kokybės valdymą, įtvirtintus projektinio valdymo principus. Atsižvelgiant į jau pradėtus procesus, 2018 m. VPB tęs ISO kokybės sistemos diegimą bei tobulins VPB teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvins biuro veiklą.

 

Patentinių patikėtinių instituto prezidentė Otilija Klimaitienė geriausia praėjusių metų naujiena paminėjo priimtą Lietuvos patentinių patikėtinių įstatymą ir su jo įgyvendinimu siejo esminius 2018 m. laukiančius iššūkius.

 

Susitikimo metu Patentinių patikėtinių instituto nariai ir VPB darbuotojai aktyviai diskutavo apie elektroninių paslaugų sistemos funkcionalumo tobulinimą, kuris leistų padidinti paraiškų, teikiamų elektroniniu būdu, skaičių. Planuojama, kad abipusis bendradarbiavimas leis aiškiau identifikuoti sistemos spragas, nepatogumus bei efektyviai įgyvendinti reikiamus pokyčius.

 

Susitikimo dalyviai.2018-01-24Jūsų elektroninio pašto adresas:
Pasirinkite temą:
     Data: 2018-08-22, 02:16:06