LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2017-01-03
Pastaruoju metu Lietuvoje ypač padaugėjo apgaulingų prašymų sumokėti mokesčius už pramoninės nuosavybės objektų – išradimų patentų, prekių ženklų ar dizainų – registravimą. Pareiškėjus mėginama suklaidinti, siunčiant jiems sąskaitas, kurios sudaro įspūdį, jog turi būti sumokėtas mokestis už oficialias pramoninės nuosavybės objektų registravimo procedūras.
 
2017-02-15
Praėjusiais metais Valstybiniam patentų biurui (VPB) pateikta beveik 6 tūkst. paraiškų pramoninės nuosavybės objektams registruoti. Šis paraiškų skaičius išradimų patentams, papildomos apsaugos liudijimams gauti, dizainams ar prekių ženklams registruoti išlieka stabilus.
 
2017-02-14
Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) atliktas tyrimas rodo, kad pesticidų sektorius Lietuvoje kasmet praranda 12 mln. eurų pardavimų pajamų dėl pesticidų produktų klastočių. Skaičiuojama, kad tai yra 17,8 proc. visų šio sektoriaus Lietuvoje pajamų. Tyrimą atlikę ekonomistai vertina, kad visoje Europos Sąjungoje dėl pesticidų klastočių kasmet prarandama 13,8 proc. šio sektoriaus pardavimų pajamų arba 1,3 mlrd. eurų.
 
2017-02-10
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. vasario 10 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 3. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2017-02-07
Pareiškėjai kviečiami naudotis jau mėnesį veikiančiu dizaino gaminių pavadinimų klasifikacijos paieškos įrankiu „DesignClass“. Paieškos įrankyje pateikiamas išplėstinis dizaino gaminių pavadinimų, kuriems pritarė visos Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos, sąrašas. Valstybinis patentų biuras atkreipia dėmesį, kad šis dizaino gaminių pavadinimų klasifikacijos paieškos įrankis yra viešas ir nemokamas.
 
2017-01-31
Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT) praneša apie skelbiamus konkursus laisvoms darbo vietoms užimti. ESINT, bendradarbiaudama su Europos personalo atrankos tarnyba (EPSO), naujausius konkursus skelbia 145 darbo vietoms užimti – 70 administratorių ir 75 pagalbinio pobūdžio (padėjėjų) pareigybėms.
 
2017-01-30
Valstybinio patentų biuro (VPB) ekspertų grupė jungiasi prie specialaus Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) bendradarbiavimo tinklo, kurio nariai analizuos tarptautinių bei Europos Sąjungos (ES) prekių ženklų paraiškose pateikiamus žodinius elementus.
 
2017-01-25
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. sausio 25 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 2. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2017-01-17
Valstybiniame patentų biure (VPB) antradienį lankėsi teisingumo ministrė Milda Vainiutė. Vizito metu ministrė domėjosi VPB veiklos rezultatais ir kartu su VPB darbuotojais diskutavo apie pramoninės nuosavybės apsaugos tendencijas.
 
2017-01-12
Valstybinis patentų biuras (VPB) kartu su Europos patentų akademija tęsia seminarų ciklą, skirtą intelektinės nuosavybės klausimams. Bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parku naujausias šio ciklo renginys „Nuo idėjos iki patento“ vyks Klaipėdoje.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 11104101
Šiandien apsilankė : 541
Dabar naršo : 25
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60