LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2017-06-21
Praėjusią savaitę paskelbtame Pasauliniame inovacijų indekse Lietuva – 40 vietoje tarp 127 vertintų valstybių. Nors tai 4 pozicijomis žemiau nei praėjusiais metais (2016 m. – 36 vieta), Lietuva jau kelerius metus įvertinama tarp 40 inovatyviausių pasaulio valstybių. Pagal 3 rodiklius Lietuva patenka į pirmąjį valstybių dešimtuką (2016 m. – pagal 7 rodiklius).
 
2017-06-20
Europos inovacijų švieslentėje šiais metais fiksuojamas didžiausias Lietuvos šuolis per 2010–2016 metus tarp visų ES valstybių – inovacijų sistema šalyje pagerėjo 21 proc. Tai leido Lietuvai įsitvirtinti 16 vietoje tarp kitų ES valstybių.
 
2017-06-19
Kolumbijos pramonės ir prekybos priežiūros tarnyba (angl. The Colombian Superintendence of Industry and Commerce (SIC)) birželio 19 d. šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindama galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir Kolumbijos duomenis.
 
2017-06-16
Penktadienį baigti Valstybinio patentų biuro (VPB) elektroninių paslaugų sistemos sutrikimo šalinimo darbai. Suinteresuotieji elektroniniu būdu jau gali pateikti nacionalinių prekių ženklų ir dizainų paraiškas bei su šiais objektais susijusius prašymus.
 
2017-06-13
Pranešame, kad šiuo metu yra sutrikusi Valstybinio patentų biuro (VPB) elektroninių paslaugų sistemos https://prasymai.vpb.lt veikla. Suinteresuotieji elektroniniu būdu negali pateikti nacionalinių prekių ženklų ir dizainų paraiškų bei su šiais objektais susijusių prašymų.
 
2017-06-12
Bosnijos ir Hercegovinos intelektinės nuosavybės institutas („The Institute for Intellectual Property of Bosnia and Herzegovina” (IIP-BIH)) birželio 12 d. prisijungė prie „DesignView“ sistemos. Nuo šiol Bosnijos ir Hercegovinos registruoto dizaino duomenys yra prieinami šioje dizaino paieškos sistemoje.
 
2017-06-12
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. birželio 12 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 11. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2017-06-06
Baltijos šalių universitetų atstovai šiandien Vilniuje prasidėjusiuose mokymuose gilins intelektinės nuosavybės komercializavimo ir marketingo žinias. Tris dienas (birželio 6–8 d.) truksiančiame renginyje dalyvaus beveik 40 Lietuvos, Latvijos ir Estijos universitetų intelektinės nuosavybės ekspertų.
 
2017-06-02
Apytiksliai 2 proc. visų Europos Sąjungoje išleistų filmų buvo pritaikyti panaudojant viešai prieinamą turinį. Tačiau viešai prieinamas turinys dažniau naudojamas kuriant populiariausius filmus, o tarp 100 populiariausių Europos kino teatruose rodomų filmų šis viešai prieinamo turinio panaudojimo rodiklis siekia 6 proc.
 
2017-05-31
Valstybinis patentų biuras (VPB) tęsia susitikimų su patentiniais patikėtiniais tradiciją. Gegužės 30 d., antradienį, vykusiame posėdyje patentiniams patikėtiniams pristatytos naujausios pramoninės nuosavybės objektų ekspertizės ir registravimo tendencijos bei aktualijos.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 11681832
Šiandien apsilankė : 3470
Dabar naršo : 32
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60