LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2016-07-29
Europos Sąjungoje (ES) dėl vyno ir spiritinių gėrimų (viskio, brendžio, džino ir kt.) klastojimo kasmet prarandama 3,3 proc. alkoholinių gėrimų pardavimų. Dėl to nesukuriama 4,8 tūkst. darbo vietų šiame sektoriuje, o ES kasmet netenka 1,3 mlrd. eurų.
 
2016-07-25
2016m. liepos 25d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 14.
 
2016-07-11
Kas trečias inovacijų kūrėjas pramoninės nuosavybės objektus Lietuvoje registruoja elektroniniu būdu. Įvairius prašymus, susijusius su apeliacijų, protestų ir kitais klausimais, daugiau nei pusė inovacijų kūrėjų taip pat teikia per elektroninių Valstybinio patentų biuro (VPB) paslaugų sistemą. Tai ženkliai išaugęs VPB elektroninių paslaugų naudotojų skaičius, lyginant su praėjusių metų pirmu pusmečiu.
 
2016-07-11
Gruzijos nacionalinis intelektinės nuosavybės centras (GNINC) liepos 7 d. šalies prekių ženklus ir dizainus įkėlė į paieškos įrankius „TMview“ ir „DesignView“, taip užtikrindamas galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų bei registruoto dizaino paiešką pasiekti ir Gruzijos duomenis.
 
2016-07-11
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2016 m. liepos 11 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 13. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia
 
2016-07-05
Valstybinis patentų biuras (VPB) perspėja apie pastaruoju metu Lietuvoje suaktyvėjusius nesąžiningų įmonių ir asmenų mėginimus suklaidinti pareiškėjus, pateikiant nepagrįstus prašymus sumokėti mokesčius už neva Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO), Europos patentų tarnybos (EPT), Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) ar nacionalinės patentų tarnybos atliekamas procedūras, susijusias su patento išdavimu, dizaino ar prekių ženklo įregistravimu.
 
2016-07-04
Albanijos patentų ir prekių ženklų generalinis direktoratas (GDPT) liepos 4 d. šalies prekių ženklus ir dizainus įkėlė į paieškos įrankius „TMview“ ir „DesignView“, taip užtikrindamas galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų bei registruoto dizaino paiešką pasiekti ir Albanijos duomenis.
 
2016-07-04
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (toliau – Teisingumo Teismas) 2016 m. birželio 22 d. priėmė sprendimą byloje C-280/15 dėl Harju Maakohus (Harju pirmosios instancijos teismas, Estija) pateikto prašymo priimti prejudicinį sprendimą. Šis prašymas pateiktas nagrinėjant Irinos Nikolajevos ir Multi Protect OÜ ginčą dėl I. Nikolajevos šiai bendrovei pareikšto ieškinio dėl teises į Europos Sąjungos prekių ženklą pažeidžiančių veiksmų.
 
2016-07-01
Valstybinis patentų biuras (VPB) stiprina informacinės ir metodinės pagalbos funkcijas. Nuo 2016 m. liepos 1 d. veiklą pradeda naujas VPB padalinys – Pramoninės nuosavybės informacijos skyrius (PNIS), kuris teiks informacinę ir metodinę pagalbą asmenims, siekiantiems apsaugoti teises į pramoninės nuosavybės objektus.
 
2016-06-27
2016 m. birželio 27 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 12. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 10226488
Šiandien apsilankė : 798
Dabar naršo : 20
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60