LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2017-01-17
Valstybiniame patentų biure (VPB) antradienį lankėsi teisingumo ministrė Milda Vainiutė. Vizito metu ministrė domėjosi VPB veiklos rezultatais ir kartu su VPB darbuotojais diskutavo apie pramoninės nuosavybės apsaugos tendencijas.
 
2017-01-12
Valstybinis patentų biuras (VPB) kartu su Europos patentų akademija tęsia seminarų ciklą, skirtą intelektinės nuosavybės klausimams. Bendradarbiaujant su Klaipėdos universitetu bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parku naujausias šio ciklo renginys „Nuo idėjos iki patento“ vyks Klaipėdoje.
 
2017-01-10
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. sausio 10 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 25. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2017-01-04
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (toliau – Teisingumo Teismas) 2016 m. gruodžio 21 d. priėmė sprendimą byloje C‑654/15 dėl dėl Högsta domstolen (Aukščiausiasis Teismas, Švedija) 2015 m. gruodžio 3 d. sprendimu pagal SESV 267 straipsnį pateikto prašymo priimti prejudicinį sprendimą. Šis prašymas buvo pateiktas nagrinėjant Länsförsäkringar AB ir Matek A / S ginčą, kilusį dėl to, kad Matek A / S tariamai pažeidė Länsförsäkringar kaip Europos Sąjungos prekių ženklo savininko išimtinę teisę.
 
2017-01-03
Pastaruoju metu Lietuvoje ypač padaugėjo apgaulingų prašymų sumokėti mokesčius už pramoninės nuosavybės objektų – išradimų patentų, prekių ženklų ar dizainų – registravimą. Pareiškėjus mėginama suklaidinti, siunčiant jiems sąskaitas, kurios sudaro įspūdį, jog turi būti sumokėtas mokestis už oficialias pramoninės nuosavybės objektų registravimo procedūras.
 
2016-12-30
Malaizijos intelektinės nuosavybės tarnyba (angl. The Intellectual Property Corporation of Malaysia (MyIPO)) gruodžio mėnesį šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindama galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir Malaizijos duomenis.
 
2016-12-27
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2016 m. gruodžio 27 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 24. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2016-12-19
Išaugęs nacionalinių patentų paraiškų ir nacionalinių prekių ženklų bei dizaino paraiškų skaičius fiksuojamas šių metų Valstybinio patentų biuro (VPB) statistikoje.
 
2016-12-19
Praėjusią savaitę vyko Valstybinio patentų biuro (VPB) organizuotas seminaras, skirtas aktualiausiems ES prekių ženklų reformos klausimams aptarti. Jau tradiciniu tampančiame paskutiniame metų renginyje patentiniai patikėtiniai, teisininkai, verslo bei akademinės bendruomenės atstovais kartu su VPB specialistais analizavo Lietuvai aktualiausius ES prekių ženklų reformos aspektus.
 
2016-12-13
Šiaurės ir Baltijos valstybių ekspertai Vilniuje aptarė naujausius pokyčius, susijusius su bendro galiojimo Europos patento bei Bendro patentų teismo klausimais. Daugiausia dėmesio skirta Bendro patentų teismo Šiaurės ir Baltijos valstybių regioninio skyriaus klausimams bei bendro galiojimo Europos patento situacijai Šiaurės ir Baltijos regione.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 10929546
Šiandien apsilankė : 5314
Dabar naršo : 34
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60