LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklalapio struktūra Tinklalapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2015-07-31
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (toliau – Teisingumo Teismas) priėmė sprendimus bylose dėl pritaikyto laikino akcizų mokėjimo atidėjimo režimo ir Direktyvos 89/104/EEB valstybių narių įstatymams, susijusiems su prekių ženklais, suderinti nuostatų taikymo, dėl Tarybos direktyvos dėl intelektinės nuosavybės teisių gynimo nuostatų dėl teismo išlaidų atlyginimo ir dėl atsisakymo suteikti informaciją apie banko sąskaitą.
 
2015-07-29
Siekiant atkreipti dėmesį į prekių klastojimo daromą žalą, Ispanijos patentų ir prekių ženklų biuras (SPTO) kartu su Nacionaline prekių ženklų gynimo asociacija (ANDEMA) pradeda tarptautinę informacinę kampaniją „Neprisidėk prie padirbinėjimo!“.
 
2015-07-27
Buvusiosios Jugoslavijos Respublikos Makedonijos (FYROM) (toliau – Makedonijos Respublika) pramoninės nuosavybės tarnyba (SOIP) liepos 27 d. šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindama galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir šios šalies duomenis.
 
2015-07-27
Pradėjo veikti pirmoji Europos Sąjungos (ES) jaunimui skirta interaktyvi interneto svetainė intelektinės nuosavybės tematika „Ideas Powered“ (liet. „Idėjų galia“). Jauni dizaineriai, autoriai, verslininkai ir kūrėjai iš visos ES raginami svetainėje išsakyti mintis apie tai, kaip intelektinė nuosavybė stiprina ir skatina inovacijas bei kūrybiškumą. Taip pat jaunimas kviečiamas dalyvauti vaizdo įrašų konkurse ir dalintis patirtimi.
 
2015-07-27
2015 m. liepos 27 d. išleistas VPB oficialus liepos mėnesio biuletenis.
 
2015-07-22
Naujas Europos Sąjungos agentūros Vidaus rinkos derinimo tarnybos (VRDT) atliktas tyrimas rodo, kad dėl padirbtų drabužių, avalynės ir aksesuarų (kaklaraiščiai, diržai, pirštinės) gamybos bei platinimo legalus verslas Europos Sąjungoje (ES) kasmet netenka 26 mlrd. eurų, o šių klastočių pardavimai ES siekia beveik 10 proc. visų pardavimų sektoriuje. Tai reiškia 363 tūkst. prarandamų darbo vietų.
 
2015-07-16
Šią savaitę Valstybiniame patentų biure (VPB) lankėsi Socialinių mokslų kolegijos organizuojamos vasaros mokyklos studentai. Tarptautinė grupė, kurią sudaro teisės, programavimo bei technologijų ir inovacijų valdymo studijas pasirinkę jaunuoliai, Lietuvoje siekia įgyti žinių intelektinės nuosavybės ir jos apsaugos klausimais.
 
2015-07-09
2015 m. liepos 7-8 d. Vilniuje surengtas regioninis Europos patentų akademijos seminaras „Espacenet New“. Jame aptartos internetinės patentų prieigos „Espacenet“ tobulinimo kryptys. Pranešimus skaitė Europos patentų tarnybos atstovai, buvo pateikta nacionalinių patentų tarnybų praktikos patentinės informacijos sklaidos „Espacenet“ duomenų bazėje pavyzdžių. Seminare dalyvavo daugiau nei 50 ekspertų iš Europos nacionalinių tarnybų, Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro, Lietuvos Technikos bibliotekos atstovai.
 
2015-07-07
Serbijos Intelektinės nuosavybės tarnyba (IPORS) liepos 6 d. šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindama galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir šios šalies duomenis.
 
2015-07-02
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (toliau – Teisingumo Teismas) birželio 25 d. priėmė sprendimą byloje C-147/14, Loutfi Management Propriété intellectuelle. Prašymas priimti prejudicinį sprendimą buvo pateiktas dėl 2009 m. vasario 26 d. Tarybos reglamento (EB) Nr. 207/2009 dėl Bendrijos prekių ženklo 9 straipsnio 1 dalies b punkto išaiškinimo. Prašymas pateiktas nagrinėjant Loutfi Management Propriété intellectuelle SARL ginčą su AMJ Meatproducts ir Halalsupply NV dėl tariamo Loutfi įregistruotų dviejų Bendrijos prekių ženklų pažeidimo.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 9216707
Šiandien apsilankė : 2143
Dabar naršo : 24
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60