LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2017-05-17
2016 m. gegužės 16 dieną Vilniuje viešbutyje „Artis Centrum“ prasidėjo keturias dienas truksiantis Europos patentų akademijos kartu su Valstybiniu patentų biuru organizuojamas seminaras apie patentų paieškos ataskaitų ir rašytinių nuomonių rengimą bei aiškinimą. Pirmosios dienos seminare dalyvauja nacionalinių patentų tarnybų ekspertai bei teisininkai, privataus verslo atstovai. Likusias tris dienas vyks intensyvūs praktiniai mokymai, skiriami išimtinai nacionalinių patentų tarnybų ekspertams.
 
2017-05-15
Gegužės 12 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) „Santakos“ slėnyje Valstybinis patentų biuras (VPB) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU Nacionaliniu inovacijų ir verslo centru dėl pramoninės nuosavybės informacijos centro (PATLIB, angl. „Patent Library“) steigimo. KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro steigiamas PATLIB yra pirmasis tokio pobūdžio centras, inicijuojamas bendradarbiaujant su universitetu.
 
2017-05-10
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. gegužės 10 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 9. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2017-05-04
Filipinų intelektinės nuosavybės tarnyba (angl. The Intellectual Property Office of the Philippines (IPOPHL)) balandžio mėnesį prisijungė prie „DesignView“ sistemos. Nuo šiol Filipinų registruoto dizaino duomenys yra prieinami šioje dizaino paieškos sistemoje.
 
2017-05-02
2017 m. balandžio 11–12 dienomis Valstybinio patentų biuro (VPB) organizuotoje konferencijoje „Intelektinė nuosavybė ir švietimas“ susitiko Lietuvos pedagogai, Europos šalių švietimo sistemų, verslo bei intelektinės nuosavybės tarnybų atstovai. Pirmą kartą Lietuvoje organizuotame intelektinės nuosavybės ir švietimo tematikos renginyje analizuotos šių sričių sąsajos bei poreikis apie intelektinės nuosavybės klausimus su moksleiviais kalbėtis nuo pradinių klasių.
 
2017-05-02
Valstybinio patentų biuro (VPB) specialistų komanda Pasaulinės intelektinės nuosavybės dieną, balandžio 26-ąją, paskyrė informacijos apie pramoninę nuosavybę sklaidai: tęsiant VPB veiklą švietimo apie intelektinę nuosavybę srityje, organizuotos pamokos moksleiviams Vilniuje, o verslo atstovams priminta apie pramoninės nuosavybės apsaugos svarbą.
 
2017-04-27
Europos patentų tarnyba (EPT) paskelbė Akademinių tyrimų programos pradžią ir kviečia teikti paraiškas joje dalyvauti. Geriausios paraiškos, numatančios akademinius tyrimus su patentais susijusia tematika, bus finansuojamos iki 100 tūkst. eurų stipendijomis. Teikti paraiškas dalyvauti programoje galima iki 2017 m. birželio 15 d. Ši iniciatyva tęsia EPT įsipareigojimus remti mokslinius tyrimus, susijusius su patentų duomenimis.
 
2017-04-26
Indijos patentų, dizainų ir prekių ženklų kontrolės tarnyba (angl. The Indian Office of the Controller General of Patents, Designs & Trade Marks (CGPDTM)) balandžio mėnesį šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindama galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir Indijos duomenis.
 
2017-04-26
Drauge su Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos vienijamomis valstybėmis balandžio 26 dieną minime Pasaulinės intelektinės nuosavybės dieną.
 
2017-04-25
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. balandžio 25 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 8. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 11585529
Šiandien apsilankė : 3399
Dabar naršo : 25
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60