LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
  Naujienos >>>
2015-11-23
Valstybinis patentų biuras (VPB) plečia elektroninio susirašinėjimo su pareiškėjais srautą. Nuo 2015 m. lapkričio 25 d. tam tikri VPB dokumentai, susiję su išradimų patentavimu (išrašai iš Lietuvos Respublikos patentų registro ir Europos patentų, įsigaliojusių Lietuvos Respublikoje, duomenų bazės, pažymos dėl Europos patento įsigaliojimo Lietuvos Respublikoje, VPB Išradimų skyriaus ekspertų ir registro tvarkytojos pranešimai ir sprendimai) bus siunčiami registruotiems vartotojams per saugią elektroninių paslaugų sistemą (EPAS).
 
2015-11-23
Valstybinis patentų biuras (VPB), įgyvendindamas VPB ir ES agentūros Vidaus rinkos derinimo tarnybos (prekių ženklai ir dizainas) dvišalio bendradarbiavimo 2015 metais susitarimą, gruodžio 7 d. organizuoja seminarą „Dizaino apsauga: ar žinome ir išnaudojame visas galimybes?“. Seminaras vyks viešbučio „Holiday Inn“ konferencijų salėje (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).
 
2015-11-25
2015 m. lapkričio 25 d. išleisti VPB oficialūs Išradimų ir Prekių ženklų ir dizaino oficialūs biuleteniai.
 
2015-11-24
Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB), bendradarbiaudamas su ES vidaus rinkos derinimo tarnyba (VRDT) bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į seminarą–diskusiją „Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybės Lietuvoje ir Europos Sąjungoje“.
 
2015-11-23
Japonijos patentų biuras lapkričio 23 d. šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindamas galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir šios šalies duomenis.
 
2015-11-23
Planuojama, kad 2017 m. įsigaliosianti vieningo patento sistema padės efektyviau apsaugoti išradimus, o mažų ir vidutinių įmonių sukurtos inovacijos lengviau pasieks tarptautinę rinką. Tačiau toms įmonėms, kurios be leidimo naudojasi kitų išradimais ir sprendimais, nors to ir nežino, pradžioje gali iškilti sunkumų.
 
2015-11-13
Pirmasis išradimas, patentavimui pateiktas atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę, švenčia 25 metų sukaktį. Išradimo autorius dr. Stanislovas Marcinkevičius tuo metu veikusiai Lietuvos Patentų valdybai pateikė paraišką patentuoti elektros pavarą su sklandžiai reguliuojama asinchroninio variklio rotoriaus grandinės varža. Kadangi intelektinės nuosavybės apsaugos teisinė bazė buvo dar tik kuriama, išradimas liko nepatentuotas.
 
2015-11-12
Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB), bendradarbiaudamas su ES vidaus rinkos derinimo tarnyba (VRDT) bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia į seminarą–diskusiją „Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybės Lietuvoje ir Europos Sąjungoje“.
 
2015-11-05
Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB), bendradarbiaudamas su Europos patentų tarnyba (EPT), organizuoja konferenciją „Bendrosios patentinės apsaugos perspektyvos“, kuri įvyks 2015 m. lapkričio 19 d. verslo centre K29, Konstitucijos pr. 29, Vilniuje.
 
2015-11-02
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (toliau – Teisingumo Teismas) priėmė sprendimą byloje C 500/14 dėl 1998 m. spalio 13 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 98/71/EB dėl teisinės dizaino apsaugos 14 straipsnio ir 2001 m. gruodžio 12 d. Tarybos reglamento (EB) Nr. 6/2002 dėl Bendrijos dizaino 110 straipsnio išaiškinimo. Šis prašymas pateiktas nagrinėjant Ford Motor Company ir Wheeltrims srl ginčą, kilusį dėl to, kad Wheeltrims prekiauja automobilių ratlankių gaubtais, paženklintais žymeniu, tapačiu prekių ženklui, kurį Ford įregistravo, be kita ko, tokioms prekėms.
 
     Archyvas
Counter
Iš viso apsilankė : 9524476
Šiandien apsilankė : 2030
Dabar naršo : 18
  Elektroninės publikacijos >>
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
  Informacija pareiškėjams>>>
 
 
  Informacija
 
  Teisinė informacija
 
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>>
 
  Paslaugos >>>
 
  Elektroninės paslaugos >>>
 
  VPB organizuojami konkursai >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Apeliacinio skyriaus informacija >>>
 
  IP naujienos žiniasklaidoje >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
 
 
 
 
b_189x60