LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklapio struktūra Tinklapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai (D.U.K)   PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
 
   
Counter
Iš viso apsilankė : 10219394
Šiandien apsilankė : 436
Dabar naršo : 24
 ...  > Naujienos
2016-07-25
2016m. liepos 25d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 14.
 
2016-07-11
Kas trečias inovacijų kūrėjas pramoninės nuosavybės objektus Lietuvoje registruoja elektroniniu būdu. Įvairius prašymus, susijusius su apeliacijų, protestų ir kitais klausimais, daugiau nei pusė inovacijų kūrėjų taip pat teikia per elektroninių Valstybinio patentų biuro (VPB) paslaugų sistemą. Tai ženkliai išaugęs VPB elektroninių paslaugų naudotojų skaičius, lyginant su praėjusių metų pirmu pusmečiu.
 
2016-07-11
Gruzijos nacionalinis intelektinės nuosavybės centras (GNINC) liepos 7 d. šalies prekių ženklus ir dizainus įkėlė į paieškos įrankius „TMview“ ir „DesignView“, taip užtikrindamas galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų bei registruoto dizaino paiešką pasiekti ir Gruzijos duomenis.
 
2016-07-11
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2016 m. liepos 11 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 13. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia
 
2016-07-05
Valstybinis patentų biuras (VPB) perspėja apie pastaruoju metu Lietuvoje suaktyvėjusius nesąžiningų įmonių ir asmenų mėginimus suklaidinti pareiškėjus, pateikiant nepagrįstus prašymus sumokėti mokesčius už neva Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO), Europos patentų tarnybos (EPT), Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) ar nacionalinės patentų tarnybos atliekamas procedūras, susijusias su patento išdavimu, dizaino ar prekių ženklo įregistravimu.
 
2016-07-04
Albanijos patentų ir prekių ženklų generalinis direktoratas (GDPT) liepos 4 d. šalies prekių ženklus ir dizainus įkėlė į paieškos įrankius „TMview“ ir „DesignView“, taip užtikrindamas galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų bei registruoto dizaino paiešką pasiekti ir Albanijos duomenis.
 
2016-07-04
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (toliau – Teisingumo Teismas) 2016 m. birželio 22 d. priėmė sprendimą byloje C-280/15 dėl Harju Maakohus (Harju pirmosios instancijos teismas, Estija) pateikto prašymo priimti prejudicinį sprendimą. Šis prašymas pateiktas nagrinėjant Irinos Nikolajevos ir Multi Protect OÜ ginčą dėl I. Nikolajevos šiai bendrovei pareikšto ieškinio dėl teises į Europos Sąjungos prekių ženklą pažeidžiančių veiksmų.
 
2016-07-01
Valstybinis patentų biuras (VPB) stiprina informacinės ir metodinės pagalbos funkcijas. Nuo 2016 m. liepos 1 d. veiklą pradeda naujas VPB padalinys – Pramoninės nuosavybės informacijos skyrius (PNIS), kuris teiks informacinę ir metodinę pagalbą asmenims, siekiantiems apsaugoti teises į pramoninės nuosavybės objektus.
 
2016-06-27
2016 m. birželio 27 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 12. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2016-06-23
60 proc. intelektinės nuosavybės teisių savininkų tarp mažų ir vidutinių įmonių Europos Sąjungoje nurodo, kad jų kuriamų inovacijų apsauga teigiamai paveikė jų verslą, ženkliai pagerino reputaciją ir patikimo verslo įvaizdį, o taip pat sustiprino ilgalaikius planus. Tai atskleidė Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) atlikta 9 tūkst. mažų ir vidutinių įmonių apklausa, kuria siekta išsiaiškinti, kaip smulkus ir vidutinis verslas naudoja intelektinės nuosavybės teises, stiprindamas savo ekonominę veiklą.
 
     Archyvas