Logo
LT | EN
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Counter
Iš viso apsilankė : 13533570
Šiandien apsilankė : 1327
Dabar naršo : 40
 ...  > Naujienos

Lietuvos sveikatos mokslų universitete įsteigtas PATLIB centras

Lapkričio 28 d. Kaune Valstybinis patentų biuras (VPB) ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl pramoninės nuosavybės informacijos centro (PATLIB, angl. „Patent Library“) steigimo.

 

Įsteigto PATLIB centro specialistai visuomenei teiks paslaugas pramoninės nuosavybės informacijos klausimais, taip pat vykdys visuomenės švietimo bei informavimo apie pramoninės nuosavybės apsaugos sistemą sklaidą.

 

Tai jau antrasis PATLIB centras įsteigtas bendradarbiaujant su universitetu. Pirmasis tokio pobūdžio centras įsikūrė Kauno Technologijų universiteto Nacionaliniame inovacijų ir verslo centre šių metų gegužės mėnesį.

 

Daugumoje Europos šalių jau veikiantys PATLIB centrai teikia įvairias paslaugas, susijusias su pramoninės nuosavybės apsauga: paieškos pramoninės nuosavybės objektų duomenų bazėse, komercializavimas, stebėjimas, informacijos sklaida, mokymai, informacijos teikimas suinteresuotiems asmenims.

 

Daugiau apie PATLIB centrus – Europos patentų tarnybos interneto svetainėje.

LSMU rektorius prof. habil. dr. Remigijus Žaliūnas, VPB direktorius dr. Arūnas Želvys ir LSMU ligoninės Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius pasirašė PATLIB steigimo sutartį.2017-11-28Jūsų elektroninio pašto adresas:
Pasirinkite temą:
     Data: 2018-07-22, 05:38:57