LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
 Į pradžią |Veiklos sritys|Administracinė informacija|Struktūra ir kontaktai|PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS
 
   Spausdinti  
   
Counter
Iš viso apsilankė : 12312786
Šiandien apsilankė : 2903
Dabar naršo : 23
 ...  > Naujienos

Diskutuota dėl Prekių ženklų įstatymo pakeitimų

Spalio 13 d. Valstybinis patentų biuras surengė viešą susitikimą su suinteresuotomis šalimis, kurio tikslas – aptarti 2015 m. Prekių ženklų direktyvos perkėlimo į Lietuvos Respublikos prekių ženklų įstatymą klausimus.

 

Susitikime dalyvavo Patentinių patikėtinių asociacijos ir Teisingumo ministerijos atstovai. Susitikime buvo aptarti planuojami Prekių ženklų įstatymo pakeitimai. Numatoma, kad įstatyme įtvirtinti pakeitimai padarys prekių ženklų registravimo ir apsaugos sistemą prieinamesnę, efektyvesnę, pritaikys ją prie skaitmeninės aplinkos, taip pat supaprastins, pagreitins paraiškų padavimo, ženklų registravimo ir kitas procedūras.

 

Prekių ženklų reformos paketą sudarančios Prekių ženklų direktyvos nuostatas ES valstybės narės turi perkelti į savo teisę iki 2019 m. sausio mėnesio.

Konsultacijas su visuomene dėl Prekių ženklų įstatymo pakeitimų numatoma pradėti iki šių metų pabaigos.

 

Nuotraukoje iš dešinės: Patentinių patikėtinių asociacijos narės Vilija Viešūnaitė, asociacijos pirmininkė Otilija Klimaitienė, Aurelija Šidlauskienė, Marija Lenkutienė, Inga Lukauskienė, Valstybinio patentų biuro direktorius Arūnas Želvys, Teisingumo ministerijos Teisinių institucijų departamento patarėjas Algis Baležentis.2017-10-20Jūsų elektroninio pašto adresas:
Pasirinkite temą:
     Data: 2017-11-19, 18:12:18