LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklalapio struktūra Tinklalapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
Counter
Iš viso apsilankė : 8941987
Šiandien apsilankė : 38
Dabar naršo : 20
 ...  > Meniu > Renginiai

2015 m. balandžio mėn. Valstybinio patentų biuro renginiai pramoninės nuosavybės apsaugos srityje

2015 m. balandžio mėn. renginiai:

Balandžio 9 d. Šveicarijoje (Ženevoje) Prekių ženklų ir dizaino skyriaus Eskpertizių poskyrio ekspertė Edita Rėbždaitė dalyvaus seminare apie Hagos sistemą dėl tarptautinės pramoninio dizaino registracijos.

Balandžio 14-15 d. Ispanijoje (Alikantėje) Prekių ženklų ir dizaino skyriaus Eskpertizių poskyrio vedėja Jūratė Kaminskienė ir Registrų administravimo poskyrio vedėja Stela Ivanova dalyvaus 13-jame sąveikos susitikime prekių ženklų klausimais.

Balandžio 20-22 d. Ispanijoje (Alikantėje) Apeliacinio skyriaus  vedėja Asta Virbickienė ir vedėjos pavaduotoja Dovilė Bižokienė dalyvaus 2-jame intelektinės nuosavybės seminare prekių ženklų klausimais.

Balandžio 21-22 d. Vokietijoje (Miunchene) vyr. patarėjas  Rimvydas Naujokas ir Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Levickienė dalyvaus PATLIB2015 konferencijoje.

Balandžio 23-24 d. Švedijoje (Stokholme) Išradimų skyriaus ekspertė Vida Šalnienė ir l.e. Teisės ir tarptautinių reikalų skyriaus vedėjo pareigas  Dovilė Tebelškytė dalyvaus Šiaurės-Baltijos šalių patentų ekspertų susitikime.

Balandžio 27 – gegužės 1 d. Šveicarijoje (Ženevoje) Prekių ženklų ir dizaino skyriaus Eskpertizių poskyrio ekspertė Asta Dapkė ir ekspertė Sigita Kim-Taisan dalyvaus Nicos sąjungos – ekspertų komiteto susitikime.