LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Į pradžią Į pradžią    Veikla Veikla    Tinklalapio struktūra Tinklalapio struktūra    Struktūra ir kontaktai Struktūra ir kontaktai    Klausimai Klausimai    PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS    
   Spausdinti
           
Counter
Iš viso apsilankė : 8814592
Šiandien apsilankė : 1996
Dabar naršo : 35
 ...  > Meniu > Renginiai

2015 m. vasario mėn. Valstybinio patentų biuro renginiai pramoninės nuosavybės apsaugos srityje

 

2015 m. vasario mėn. renginiai:

 

Vasario 4-6 d. Danijoje (Taastrup) vyr. specialistė viešiesiems ryšiams Jūratė Breimelytė dalyvaus EPO seminare „Išorinė komunikacija: kaip NPT gali efektyviau pasiekti naudotojus?“

Vasario 12-13 d. Ispanijoje (Alikantėje) VPB atstovai dalyvaus CP3 darbo grupėje.

Vasario 19 d. Vokietijoje (Miunchene) direktoriaus pavaduotojas Žilvinas Danys ir vyr. patarėjas Rimvydas Naujokas dalyvaus EPO Administracinės tarybos Atrankos komiteto apskritojo stalo diskusijoje (“workshop”).

Vasario 20 d. Vokietijoje (Miunchene) direktoriaus pavaduotojas Žilvinas Danys ir vyr. patarėjas Rimvydas Naujokas dalyvaus EPO Biudžeto ir finansų komiteto susitikime.

Vasario 26-27 d. Suomijoje (Helsinkyje) Prekių ženklų ir dizaino skyriaus vedėja Digna Zinkevičienė ir Informacinių technologijų skyriaus vyriausias specialistas Rimantas Benetis dalyvaus darbo grupės susitikime „Back Office“ diegimo klausimais.