Logo
LT | EN
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Counter
Iš viso apsilankė : 13666816
Šiandien apsilankė : 4388
Dabar naršo : 45
 ...  > Naujienos

Klaipėdos regione įsteigtas pirmasis PATLIB centras

 Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė R. Stubrienė, Valstybinio patentų biuro direktoriaus pavaduotojas Ž. Danys, laikinai einantis Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas prof. dr. A. Razbadauskas

 

Birželio 18 d. Valstybinis patentų biuras (VPB) pasirašė trišalę bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parku dėl pramoninės nuosavybės informacijos centro (PATLIB, angl. “Patent Library”) steigimo.

 

Įsteigto PATLIB centro specialistai visuomenei teiks paslaugas pramoninės nuosavybės informacijos klausimais, taip pat vykdys visuomenės švietimo bei informavimo apie pramoninės nuosavybės apsaugos sistemą sklaidą.

 

Tai yra jau šeštasis PATLIB centras šalyje. PATLIB centrai veikia VPB, Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos (LKA) Karo mokslų ir technologijų bibliotekoje, Kauno technologijų universiteto Nacionaliniame inovacijų ir verslo centre, Lietuvos sveikatos mokslų universitete bei Vilniaus universitete.

 

Daugumoje Europos šalių veikiantys PATLIB centrai teikia įvairias paslaugas, susijusias su pramoninės nuosavybės apsauga: paieškos pramoninės nuosavybės objektų duomenų bazėse, pramoninės nuosavybės objektų komercializavimas, informacijos sklaida, mokymai, informacijos teikimas suinteresuotiems asmenims.

 

Daugiau informacijos apie PATLIB centrų veiklą – http://www.epo.org/searching-for-patents/helpful-resources/patlib.html.2018-06-19Jūsų elektroninio pašto adresas:
Pasirinkite temą:
     Data: 2018-08-15, 19:29:36