Logo
LT | EN
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
Counter
Iš viso apsilankė : 13536039
Šiandien apsilankė : 3796
Dabar naršo : 55
 ...  > Išradimai > Lietuvos Respublikos patentų duomenų bazė
Informacija atnaujinta 2018-07-21
Vartotojų dėmesiui !!!
     Elektroninėje išradimų duomenų bazėje pateikiami duomenys apie paskelbtas patentines paraiškas ir išduotus patentus bei duomenų ir teisinio statuso pakeitimus.
     Duomenų bazėje yra patento paraiškų aprašymai nuo 2011 m. ir visi pagal Patentų įstatymą išduotų patentų aprašymai PDF formatu. Paieška pagal žodžius išradimo aprašyme galima pradedant patentu Nr. 5242.
     Kadangi nuo 2016 m. sausio 1 d. VPB oficialus biuletenis skelbiamas 2 kartus per mėnesį (10 ir 25 dienomis) duomenys atnaujinami biuletenio paskelbimo dienomis arba artimiausiu metu pagal viešai Lietuvos Respublikos valstybinio patentų biuro oficialiame biuletenyje paskelbtus to mėnesio patentų registro duomenis. Duomenys apie metų mokesčių mokėjimą atnaujinami kiekvieną darbo dieną.
     Nors ši duomenų bazė yra tiksli Lietuvos Respublikos patentų registre kaupiamų duomenų kopija, pateikiama informacija neturi juridinės galios ir teikiama visuomenės informavimo tikslu.
     Suinteresuoti asmenys, norintys gauti oficialų išradimo teisinio statuso patvirtinimą, turi kreiptis į VPB teisės aktų nustatyta tvarka dėl išrašo iš Patentų registro arba patvirtintos paraiškos kopijos gavimo.
Prašome užpildyti / Please enter your search criteria below
Paprasta paieška / Simple search 
Praplėsta paieška / Advanced search 
Išvalyti  
(11) Patento numeris / Number of the document : pagalba / help
(57) Žodžiai aprašyme / Words in the specification : pagalba / help