LT | EN
 Logo   VPB
  Išradimai
duomenų bazė >>>
  Topografijos
duomenų bazė >>>
  Dizainas
duomenų bazė >>>
  Prekių ženklai
duomenų bazė >>>
 Į pradžią  | Veiklos sritys | Administracinė informacija | Struktūra ir kontaktai | Klausimai (DUK) | PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS
 
   
  Naujienos >>>
2017-06-26
Verslo ir mokslo atstovams atsiveria naujos galimybės pasirūpinti intelektinės nuosavybės apsauga. Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia 2014–2020 metų laikotarpio Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonės „Inopatentas“, pagal kurią projektams įgyvendinti numatyta skirti daugiau kaip 3 mln. eurų, pradžią. Išradėjai ir dizaino kūrėjai kviečiami kreiptis į MITA dėl išlaidų kompensavimo.
 
2017-06-26
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. birželio 26 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 12. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
2017-06-23
Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba (ESINT) skelbia dvi studijas, skirtas klastočių ir piratavimo situacijos Europos Sąjungoje apžvalgai bei maršrutų, susijusių su pasauline prekyba suklastotais ir piratiniais gaminiais, analizei.
 
2017-06-21
Praėjusią savaitę paskelbtame Pasauliniame inovacijų indekse Lietuva – 40 vietoje tarp 127 vertintų valstybių. Nors tai 4 pozicijomis žemiau nei praėjusiais metais (2016 m. – 36 vieta), Lietuva jau kelerius metus įvertinama tarp 40 inovatyviausių pasaulio valstybių. Pagal 3 rodiklius Lietuva patenka į pirmąjį valstybių dešimtuką (2016 m. – pagal 7 rodiklius).
 
2017-06-20
Europos inovacijų švieslentėje šiais metais fiksuojamas didžiausias Lietuvos šuolis per 2010–2016 metus tarp visų ES valstybių – inovacijų sistema šalyje pagerėjo 21 proc. Tai leido Lietuvai įsitvirtinti 16 vietoje tarp kitų ES valstybių.
 
2017-06-19
Kolumbijos pramonės ir prekybos priežiūros tarnyba (angl. The Colombian Superintendence of Industry and Commerce (SIC)) birželio 19 d. šalies prekių ženklus įkėlė į paieškos įrankį „TMview“, taip užtikrindama galimybę nemokamai atliekant pateiktų prekių ženklų paraiškų ir registracijų paiešką pasiekti ir Kolumbijos duomenis.
 
2017-06-16
Penktadienį baigti Valstybinio patentų biuro (VPB) elektroninių paslaugų sistemos sutrikimo šalinimo darbai. Suinteresuotieji elektroniniu būdu jau gali pateikti nacionalinių prekių ženklų ir dizainų paraiškas bei su šiais objektais susijusius prašymus.
 
2017-06-13
Pranešame, kad šiuo metu yra sutrikusi Valstybinio patentų biuro (VPB) elektroninių paslaugų sistemos https://prasymai.vpb.lt veikla. Suinteresuotieji elektroniniu būdu negali pateikti nacionalinių prekių ženklų ir dizainų paraiškų bei su šiais objektais susijusių prašymų.
 
2017-06-12
Bosnijos ir Hercegovinos intelektinės nuosavybės institutas („The Institute for Intellectual Property of Bosnia and Herzegovina” (IIP-BIH)) birželio 12 d. prisijungė prie „DesignView“ sistemos. Nuo šiol Bosnijos ir Hercegovinos registruoto dizaino duomenys yra prieinami šioje dizaino paieškos sistemoje.
 
2017-06-12
Išleistas VPB oficialus biuletenis
2017 m. birželio 12 d. išleistas VPB oficialus biuletenis Nr. 11. VPB oficialių biuletenių sąrašą galite rasti čia.
 
     Archyvas
 
  VPB oficialūs biuleteniai >>
 
  Statistika >>
 
  Metinės apžvalgos >>
 
Įspėjimas dėl
klaidinančių sąskaitų
 
 
 
„TMview“ įrankio naudojimas Lietuvoje
 
Kaip įregistruoti prekių ženklą elektroniniu būdu Lietuvoje?
 
„DesignView“ įrankio naudojimas Lietuvoje
 
Kaip įregistruoti dizainą elektroniniu būdu Lietuvoje?
 
Bendrijos prekių ženklai: UAB „Altechna R&D“ patirtis
 
Bendrijos dizainas: geroji UAB „Bilijardai“ patirtis
 
Apdovanojimuose „Europos išradėjas 2016“ nominuotas prof. A. Ragauskas
 
 
  Teisinė informacija
 
  Apeliacinio skyriaus informacija
 
  Paslaugos >>>
 
  Patentiniai patikėtiniai >>>
 
  Renginiai >>>
 
  Korupcijos prevencija >>>
 
  Prenumerata >>>
 
  Nuorodos >>>
 
  Leidiniai >>>
 
 
  Aktualu 

Iš viso apsilankė : 11702334
Šiandien apsilankė : 224
Dabar naršo : 19